Usługi

Leczenie zachowawcze

z wykorzystaniem zarówno najnowszych jak i tradycyjnych, sprawdzonych metod leczenia. Pracujemy na najnowoczesniejszych materiałach, które pozwalają na uzyskanie bardzo dobrych efektów terapeutycznych i estetycznych.

Nowoczesne i bezbolesne leczenie kanałowe

Chirurgia stomatologiczna

pełny zakres zabiegów chirurgicznych.

Stomatologia dziecięca 👼

W naszej placówce każde dziecko jest traktowane indywidualnie i łagodnie. Dzięki doświadczeniu i cierpliwości budujemy zaufanie i pomagamy przezwyciężyć lęk małego Pacjenta. Dla ograniczenia bólu i stresu stosujemy nowoczesne znieczulenie.

U dzieci nie wolno zapominać o lakowaniu. Zabieg ten stosujemy by uszczelnić naturalne bruzdy zębów bocznych czyli zębów trzonowych i przedtrzonowych. Możemy lakować zęby stałe jak i mleczne. Lakowanie zębów zabezpiecza przed próchnicą.

Protetyka 

Wykonujemy estetyczne i funkcjonalne uzupełnienia protetyczne w pełnym zakresie protetycznym.

Profilaktyka stomatologiczna😁

zachęcamy naszych Pacjentów do regularnych wizyt. Naszą opieką otaczamy dorosłych i dzieci.

Nawet przy codziennym myciu zębów i używaniu najlepszych szczoteczek i past, nie można w idealny sposób zadbać o higienę jamy ustnej. Dopiero z pomocą higienistki stomatologicznej, dzięki profesjonalnym metodom uzyskamy lśniące i czyste zęby. Zęby po takim zabiegu wyglądają dużo lepiej, przede wszystkim są bielsze i jednorodnej barwy, a zabieg jest bezbolesny i delikatny. 

Jakie zabiegi wykonujemy w ramach profilatyki stomatologicznej?

  • usuwanie kamienia nazębnego i płytki nazębnej
  • piaskowanie zębów
  • pokrywanie zębów odżywką z fluorem, która ma na celu wzmocnić zęby i chronić je przed nadwrażliwością.
  • lakowanie bruzd zebów stałych

Implantologia stomatologiczna

 wykonujemy zabiegi wszczepiania implantów w obrębie obu Łuków zębowych wraz z odbudową implanto – protetyczną. Wszczepiamy implanty najwyższej jakości. izraelskiej firmy Alpha Bio Tec

Diagnostyka rentgenowska

Nasze gabinety wyposażone są w nowoczesne aparaty RTG i system radiowizjografii pozwalający na kilkukrotne zmniejszenie dawki promieniowania. Posiadamy także rentgenodiagnostykę panoramiczną wraz z tomografią CBCT.

Medycyna estetyczna👄

Dr.Anna Kwiecień
tel.: 32 270 35 06
tel.: 573 078 761

Gabinet w Gliwicach

32 270 35 06

Gabinet w Sośnicowicach

32 238 71 62