Bezpłatne konsultacje z zakresu medycyny estetycznej!

W związku z rozszerzeniem działalności firmy

PrimaDent Stomatologia Rodzinna

Zapraszamy wszystkie zainteresowane Panie i Panów na konsultacje z zakresu medycyny estetycznej z Panią doktor, specjalistką medycyny estetycznej Anną Kwiecień .

Pani doktor skonsultuje stan Waszej cery, udzieli najpotrzebniejszych porad i informacji w zakresie poprawy jej wyglądu.

Konsultacje będą udzielane bezpłatnie!

obowiązują zapisy pod numerem telefonu 32 238 71 62.

Serdecznie zapraszamy! M.M.Kulczyccy,

PRIMADENT,Sośnicowiceul.Rynek 15.

LECZENIE BRUKSIZMU, CZYLI NADMIERNEGO NIEKONTROLOWANEGO ZACISKANIA ZĘBÓW ORAZ ZGRZYTANIA ZĘBAMI (POWODUJĄCEGO ICH NISZCZENIE POPRZEZ ŚCIERANIE) JEST OBECNIE MOŻLIWE DZIĘKI 10 MINUTOWEMU ZABIEGOWI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ Z UŻYCIEM PREPARATU BOTOKSU #azzalure FIRMY @RESTYLANE_POLSKA.

PO KONSULTACJI, W CZASIE KTÓREJ LEKARZ OCENIA PROBLEM ZACISKANIA ZĘBÓW I PRZEROSTU MIĘŚNI PODEJMOWANA JEST DECYZJA O ZABIEGU. SAM ZABIEG PRZEBIEGA BARDZO SPRAWNIE, ZAZWYCZAJ TRWA OD 5 DO 10 MINUT.

EFEKTY POJAWIAJĄ SIĘ PO 2 – 4 TYGODNIACH I UTRZYMUJĄ SIĘ DO KILKU MIESIĘCY.

ZALECANE JEST BY ZABIEG TAKI ZAWSZE ŁĄCZYĆ Z DOBRANĄ PRZEZ STOMATOLOGA ( http://stomatologiakulczyccy.pl) SZYNĄ RELAKSACYJNĄ.

LECZENIE NADPOTLIWOŚCI PRZY UŻYCIU TOKSYNY BOTULINOWEJ.
DZIĘKI TEJ METODZIE OTRZYMUJEMY KILKUMIESIĘCZNE EFEKTY WPŁYWAJĄCE NA POPRAWĘ JAKOŚCI ŻYCIA U OSÓB USKARŻAJĄCYCH SIĘ NA PROBLEMY ZWIĄZANE Z NADMIERNYM POCENIEM.

DODATKOWO MOŻE BYĆ STOSOWANA U OSÓB, KTÓRE CHCĄ OGRANICZYĆ NORMALNĄ POTLIWOŚĆ. EFEKT JEST ODWRACALNY, ZABIEG JEST BEZPIECZNY  Zapraszam na konsultacje i zabiegi medycyny estetycznej.
Lek. Anna Kwiecień